0
clear
  • Допълнение към съвместима с HP приемопередатчикам TAA SFP + 10ГР-Cwdm 1530Nm LC
  • -20%
  • -20%
Допълнение към съвместима с HP приемопередатчикам TAA SFP + 10ГР-Cwdm 1530Nm LC

Допълнение към съвместима с HP приемопередатчикам TAA SFP + 10ГР-Cwdm 1530Nm LC

BGN 8.53

Налично
На склад

Форма Тип : SFP+.Ръководство за потребителя.Ръководство за потребителя.Този който е съвместим с HP SFP transceiver + осигурява пропускателна способност 10 GBase-CWDM на разстояние до 40 км по одномодовому влакна (SMF) с дължина на вълната 1530 нм чрез LC конектор.Гарантирано 100% съвместимост с еднакъв приемопередатчиком HP.Този лесен за инсталиране на радиоприемници с възможност за гореща замяна е програмиран с уникален сериализира и тестван с оглед на трафика на данни и приложения, за да се гарантира еднакви инициализация и работа.Също така присъства и поддръжка на цифрови оптични мониторинг (DOM), която осигурява достъп до работни параметри в реално време.Този радиостанцията отговаря на Закон за търговски споразумения (TAA).Ние следим за качеството на нашите продукти и с гордост предлагаме на ограничена доживотна гаранция.

Други функции

Подобни оферти

Модул от 4gb ( 1 X4 GB) DDR3 1600 Mhz PC312800) DDR3 DIMM (240пинов) UDIMM (ECC, без буфериране DIMM) 2 Rx8 Dual Rank x8) 1,5 В стандартно напреж�

Нашата памет DDR4 работи два пъти побързо, отколкото на технология DDR3 памет, като осигурява два пъти погол

Съвместим с : Micron.Категория : Памет.Подкатегория : SODIMM.Тегло 0,11 кг Замяна подробност, която е съвместима с

ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ : Доживотна ограничена гаранция ЗА НАС : Компанията Mushkin Enhanced MFG със седалище

Капацитет : 32 GB (2 модула по 16 GB) Тип : 288пинов конектор DDR4 DIMM Честота : 2666 Mhz PC421300 Ранг : 2 Rx8 (dual rank x8) ECC Тип : Бе�

Поголям капацитет ускорява и стабилност всичко това в един флакон 10слойная такса за професионална защ�

Съвместим с MSI GL63 9 SEK850, 9 SEK473, 9 SEK612, 9 SEK615, 9 SDK1051.За всеки модул се предоставя ограничена гаранция 1 година...

Поддръжка за клиенти от САЩ се нуждае от помощ?Имате въпроси?Нашата 5звезден екип за подкрепа в Съединен

Съвместим с : дънна платка Gigabyte MW83RP0 Капацитет : 32 GB, скорост : DDR5 PC538400 4800 Mhz, формфактор : 288pin ECC Registered DIMM, на

Внимателно защитен чип осигуряват повишен потенциал за овърклок.0 за лесен монтаж и с една настройка и о

Съвместим с : Dell Inspiron 3910 Капацитет : 32 GB, скорост : DDR4 PC425600, 3200 Mhz, формфактор : 288 pin DIMM, напрежение : 1,2 V Систе�

Пълноцветен, ослепителен и сверхширокоугольный ефектно осветление force поток под ъгъл от 120 °...

Искате да се уверите, че този модул работи за вашето устройство?Ние предлагаме безплатна техническа под

128 GB Комплект 8x16 GB DIMM DDR3 L ECC РЕГИСТРИРАН PC312800 1600 Mhz оперативна памет.Истински памет ATech.Доживотна гаранция

Изработена по поръчка на печатна платка : Гарантира високо качество на сигнала за подобра производител�

Please wait...